Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesne wtryskarki o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Niemal cała nasza produkcja jest dokonywana na rozwiązaniach nie starszych niż 4 lata. Stabilność i szybkość produkcji są dodatkowo wspomagane dzięki stosowaniu robotów oraz automatyzacji.

Kompleksowa realizacja projektów

Zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie projektu. Krok po kroku pomagamy w uzyskaniu wyrobu spełniającego wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Stawiamy na sprawdzone i w pełni zautomatyzowane technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i rzetelną realizację każdego zlecenia.

Obdarzeni zaufaniem liderów na rynku

Współpracujemy z wymagającymi Klientami, będącymi liderami w swoich branżach. Profesjonalne doradztwo, wiedza i wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji wtryskowej czynią nas stabilnym, bezpiecznym partnerem w długoterminowej współpracy.

Dotacje

W okresie od 01-10-2021 do 31-12-2023 do realizujemy projekt pt:

„Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania hybrydowych wyrobów technicznych o zróżnicowanych cechach geometrycznych”, w ramach Poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej technologii wtryskiwania wyrobów technicznych o zróżnicowanych cechach geometrycznych,
z zastosowaniem innowacyjnych układów nagrzewających.

Bezpośrednim rezultatem niniejszego projektu będzie uruchomienie nowej innowacyjnej usługi dotyczącej wytwarzania hybrydowych konstrukcji polimerowo-metalowych o zwiększonej wytrzymałości.

Wysokość kosztów kwalifikowalnych w niniejszym projekcie wynosi 2 947 483,00 PLN, w tym kwota premii technologicznej o wartości
1 621 115,65 PLN.

Skip to content