Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesne wtryskarki o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Niemal cała nasza produkcja jest dokonywana na rozwiązaniach nie starszych niż 4 lata. Stabilność i szybkość produkcji są dodatkowo wspomagane dzięki stosowaniu robotów oraz automatyzacji.

Kompleksowa realizacja projektów

Zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie projektu. Krok po kroku pomagamy w uzyskaniu wyrobu spełniającego wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Stawiamy na sprawdzone i w pełni zautomatyzowane technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i rzetelną realizację każdego zlecenia.

Obdarzeni zaufaniem liderów na rynku

Współpracujemy z wymagającymi Klientami, będącymi liderami w swoich branżach. Profesjonalne doradztwo, wiedza i wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji wtryskowej czynią nas stabilnym, bezpiecznym partnerem w długoterminowej współpracy.

Polityka zintegrowanego systemu zarządzania jakością oraz środowiskiem

Podstawową działalnością firmy RT-PLAST jest przetwórstwo tworzyw sztucznych w szerokiej gamie surowców.

Zapewniamy przestrzeganie obowiązujących przepisów, wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska oraz okresowo oceniamy ich zgodność.

Zgodnie z wymogami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 nadrzędnymi celami przedsiębiorstwa są: satysfakcja i uznanie ze strony klientów, oraz poszanowanie środowiska.

Stawiamy duży nacisk na wymagania klienta i rzetelnie wykonujemy zlecone nam prace. Weryfikujemy jakość wyrobów poprzez wielostopniowe mechanizmy kontrolne.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dostępność zasobów, wdrażając nowe technologie poprzez modernizację parku maszynowego i automatyzację procesów produkcji. Jednocześnie wpływamy na poprawę środowiskowych efektów działalności, ograniczając: ilość odpadów poprodukcyjnych; awaryjność maszyn i urządzeń; zużycie energii elektrycznej oraz ilość emitowanych gazów.

Dbamy o ciągłe doskonalenie świadomości i odpowiedzialności pracowników zarówno w kwestii zarządzania jakością jak i ochrony środowiska, poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Na bieżąco monitorujemy wskaźniki, szacujemy ryzyko i szanse związane z realizowanymi procesami, analizujemy kontekst naszej organizacji oraz wpływ otoczenia na realizowane procesy.
W przestrzeganie wszystkich wymogów zaangażowane jest najwyższe kierownictwo, które bierze pełną odpowiedzialność za skuteczność Zintegrowanego Systemu Zarządzania przy zapewnieniu integracji w/w wymogów z procesami biznesowymi spółki.

Skip to content